Kurumsal

Firmamız Makine Otomasyon sistemleri sektöründe 10 yılı aşan üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşma heyecanını duyar. Bu sürede makine ve otomasyon sistemleri konusunda kazanılan bilgi ve birikimi, yine bu sektöre artı bir değer katmak ve sektördeki ihtiyaçları en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için 2014 yılında YT OTOMASYON kuruldu. Kısa bir sürede yaptığımız işler ve duruşumuzla sektörde ismimizden söz ettirir olduk.

YT OTOMASYON, Makine ve Otomasyon Sistemleri konusunda; PLC kontrollü her türlü makine otomasyonu, SCADA sistemleri, Servo motor uygulamaları, test ve montaj makineleri alanlarında hizmet vermektedir.

Ayrıca güncelliğini kaybetmiş makine otomasyonlarını yeni nesil otomatik kontrol cihazları ile değiştirerek verimliliği artırma çalışmaları yapmaktadır.

YT Otomasyon ayrıca arıza ve planlı bakım çalışmaları ile makina bakım ekiplerine destek hizmetleri'de vermektedir.


Teknik personelin tecrübesi, her türlü zorlu ve karmaşık otomasyon projelerinin gerçekleşmesinde etkin bir rol oynamaktadır. Sistemlerin kurulumunda proje, montaj, yazılım ve teknik destek konusunda bir firmaya bağlı olmadan çalışma prensibi bizi bağımsız bir çözüm sağlayıcısı yapmakta ve müşterilerimizin istekleri konusunda daha yapıcı olmamızı sağlamaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini getirmektedir.

Hedefimiz yurt içi ve yurt dışında yapılan endüstriyel projelere otomasyon konusunda danışmanlık ve çözümler sunmaktır.

Misyonumuz; insan güvenliğini ön planda tutarak, teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir.

Vizyonumuz; dünyada yürütülen otomasyon sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak firmaların ve şahısların bilinçaltına yerleşmektir. Bunun yanında geleceğimiz olan gençlerimizi otomasyon konusunda eğiterek onlara parlak bir kariyer sağlamaya çalışmaktır.

En değerli hazinemizin sağlığımız olduğu bilinci ile iş güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz.